maszyny budowlane fedorowicz chojnow

maszyny budowlane fedorowicz chojnow

Wahania kursów fryzury z kręconymi się prosto iz powrotem to producenci nadal będą wymyślać nowe rozwiązania, aby przyciągnąć zarówno profesjonalnych stylistów włosów i konsumenta.

Więc kto "wymyślił" lokówkę? Nieuchronnie znaleźć wiele odniesień do "wynalazł" i "opatentowany przez" lub "wprowadzony". Oryginalny twórca ginie w mrokach czasu, ale przykłady zdaniu poprzednim są:

automatyka wrocław

In1866, Hiram Maxim, który zaprojektował pistolet maszynowy noszące jego imię, złożyła wniosek i uzyskała pierwszy z wielu patentów w wieku 26 do żelazka do włosów, curling.

Cztery lata później, w 1890 roku dwóch Francuzów, Maurice Lenthéric i Marcela Grateau, używane do suszenia gorącym powietrzem i podgrzewane lokówki zrobić na stronie więcej informacji głębokie, długotrwałe fale Marcela.

Grzebień do prostowania jednak faktycznie zapisane jako pierwsze wymyślone przez koniec 19 wieku francuski fryzjer, Marcel Grateau, który także wymyślił lokówkę, stałą falę, a później maszynka do golenia Gillette, który stał się popularny w Niemczech po I wojnie światowej

W powiązanych wydarzeń, Rene Lelievre i Roger Lemoine wynalazł elektryczną lokówkę w 1959 roku.

Żelazo prasowaniem / curling został opatentowany przez Theora Stephens w dniu 21 października 1980 r.

W sierpniu 1987 r Wahl Clipper Corporation wprowadziła na rynek Professional ZeeCurl. Ten płaski baryłkę lokówka dał stylistów narzędzie do tworzenia nowych fryzury w kształcie litery Z loki, dodając teksturę i ciała do wszystkich rodzajów włosów. W 1988 FrenZee wersja konsument został dodany.

Nie ma wątpliwości, że moda i dyktować będzie wymagać nowych innowacji, aby zapewnić kontynuację historii lokówkę.

Rodger Cresswell

Rodger jest Dyrektorem Zarządzającym Avondale Consultancy Limited oraz Konsultant JC regali

Artykuł dzięki: