maszyny budowlane uzywane z niemiec

maszyny budowlane uzywane z niemiec

Jak utrzymać świadomości społecznej Siedem kroków do czujności i zaangażowani

W książkach Carlosa Castenada za szaman Don Juan radzi: "Nie daj się zjeść orła świadomości."

Pomysł świadomości mogą być nowe dla niektórych. Jeśli spojrzeć wokół siebie, widać wielu ludzi, którzy działają na niskim poziomie świadomości, nie myśląc celowo, po prostu się ze stymulacji dookoła, nie są świadomi, że świadomość jest możliwe. Kanapa ziemniaczaną pozwalając innym, za pośrednictwem mediów elektronicznych, czy jego myślenie. Dziewczyna strona, która czuje się martwy, kiedy nadszedł czas, aby wrócić do domu jest najem muzykę i zgiełku wokół niej zrobić jej myślenie. Osoby te zostaną utracone . Świadomość to ty.

Aby ćwiczyć wyższy poziom świadomości tu i teraz, wykonaj następujące kroki:

1) Podjęcie tętno świadomości jeden lub więcej razy dziennie. Zadaj sobie pytanie: "Czy mam zwrócić uwagę?" Na przykład, siedzą przy stole w kawiarni z przyjaciółmi. Czy ktoś monitoruje rozmowę? Czy ty lub inni próbują skierować rozmowę, aby to satysfakcjonujące, czy też rozmowa po prostu zgaśnie na bezsensownych stycznych? Czy istnieje głównie rozmowy i nie dużo słucha? Czy uznają to, co mówią inni? Nie to, że trzeba się zgodzić, ale niech wiedzą, że je usłyszeć.

2) Zaufaj swoje najlepsze myśli i uczucia. Gdy masz do wyboru między pozytywną i negatywną interpretację sytuacji, niech myśli zdenerwowany i uczucia odpłynąć. Bądź stały. Wykorzystaj swoje najlepsze myśli. Na przykład, twoja córka tory w poprzek świeżo umyte kuchennej podłodze w zabłoconych butach. Pierwsza myśl jest taka, że ??ona wie lepiej. Twoja druga myśl jest taka, że ??dzieci potrzebują wielu okazji, aby dowiedzieć się, czego oczekujesz. Wybierając drugą myśl czyni cię kinder i bardziej skutecznego rodzica. Praktyka wyborze lepszej myśli, pomoże Ci znaleźć swoją moc.

Artykuł dzięki: