maszyny budowlane agregaty tynkarskie

maszyny budowlane agregaty tynkarskie

Dlaczego nie mogę zasnąć

Wszyscy wiemy, że potrzebujemy snu , ale to wciąż tajemnicą dla nauki, dlatego nie możemy spać. Jedno jest pewne, nauka nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania.

Nasze ciała prowadzony w cyklu dwadzieścia cztery godziny znany jako naszego zegara biologicznego lub rytmu okołodobowego.strona główna naszej witryny Rytmu dobowego kontroluje nasz cykl budzenia / uśpienia. Jeśli czcimy ten rytm i żyć w harmonii z naszego zegara biologicznego, sen przyjdzie naturalnie.

Istnieje wiele spekulacji na ten temat, którą nazywamy, bezsenność. Wymieniłem kilka powodów, które mogą cię zaskoczyć.

Dziesięć powodów, dlaczego ludzie nie zasypiaj

1. Po pierwsze należy zadać sobie pytanie; jesteś gotowy do snu? Niektóre typy osobowości może poczuć się jak nie ma tak wiele do zrobienia, ale nie na tyle godzin w ciągu dnia. Kiedy się zaprzeczyć mało snu mogą wystąpić zaburzenia snu.

2. Należy poświęcić powierzchni takich jak sypialnia, która zaprasza do snu, a nie na kanapie w którym znajduje się duży ekran telewizora. Znasz to uczucie, kiedy jesteś na wakacjach i nie mogę się doczekać, aby wrócić do domu do własnego łóżka.

3. Nie dajemy tyle myśli na zakup odpowiedniego materaca, podstawowej pomocy snu. Szczególne wsparcie unikalne dla własnych potrzeb może pomóc Ci zasnąć i pobytu w sen. Ludzie rzadko pod uwagę stan ich materac po tak wielu latach użytkowania.

4. Oglądanie telewizji w łóżku przed snem, jest znany na celu stymulowanie zmysłów, które mogą powodować hormon adrenaliny, ma zostać wydany w twoich żyłach, powodując reakcję walki lub ucieczki, które mogą utrzymywać się obudzisz.

5. Jeśli w jednym łóżku z partnerem swoje wzorce snu (jego lub jej chrapanie) może być utrzymanie się obudzić.

6. Stres, jest zablokowany negatywnej energii i jest głównym czynnikiem przyczyniającym się do bezsenności w nocy.
Artykuł dzięki: SeoFabryka