Jaka strona www? O rodzajach serwisów w sieci

Komputer firmy Apple na biurku
Categories:Logotypy

Jeżeli prowadzisz, albo w najbliższym czasie zamierzasz wystartować z prowadzeniem swojego podmiotu gospodarczego z prawdziwego zdarzenia, obowiązkowo powinieneś zwrócić uwagę na zafundowanie swej działalności przede wszystkim niezawodnej identyfikacji wizualnej, przez którą z pewnością rozumie się powszechnie znany symbol w dzisiejszych czasach, jakim jest solidnie zaprojektowana strona internetowa. Jednakże trzeba stwierdzić, że kompletny amator w tej sferze zdecydowanie ma w czym przebierać, co wiąże się z faktem, że stron www jest obecnie mnóstwo. Mowa tu o rozmaitych jej typach. Kilka z nich przedstawimy poniżej.
Do najpopularniejszych rodzajów stron www zalicza się strony w wersji one page. Są to takie strony, które bazują przede wszystkim na jednej stronie, pojedynczej, więc nie mają skomplikowanej budowy i zagmatwanej z programistycznego punktu widzenia struktury, czyli na przykład przejścia do podstron.

Nie trzeba nic robić, poza scrollowaniem. Co więcej, nie zapominajmy również o tym, że taka strona jest zdecydowanie najprostsza, jeżeli chodzi o kwestie finansowe związane z projektem serwisu. Zupełnie czymś innym okazuje się być natomiast multi page czyli strona pełna rozmaitych zakładek i podstron, która nie jest uboga i okazuje się bardzo mocno rozbudowana. Jeżeli nasz biznes wymaga szczegółowej prezentacji na wielu płaszczyznach, multi page zdecydowanie się do tego nadaje i to bez dwóch zdań. Niestety w przypadku tej strony internetowej kwota jaką trzeba będzie zapłacić za realizację takiego serwisu będzie zdecydowanie większa niż przy one page stronach www.
Napisane przez: